ThuisClubHistorieCompetitieJeugdSeniorenSponsoringLidmaatschap

GeuzenMiddenmeer

7-12-2016

Odie Struwer - Voorzitter

Jan van der Pol - Secretaris

Paul Roosendaal - Penningmeester

Maarten Delvaux- Bestuurdslid Jeugd & Voorzitter Jeugd

Quirijn  Reestman- Bestuurslid zondag

Dorothée Meijer - Bestuurslid vrouwen

Philip van Benthem - Bestuurslid Communicatie

18-11-2015

Odie Struwer - Voorzitter

Jan van der Pol - Secretaris

Paul Roosendaal - Penningmeester

Maarten Delvaux- Bestuurdslid Jeugd & Voorzitter Jeugd

Quirijn  Reestman- Bestuurslid zondag

Dorothée Meijer - Bestuurslid vrouwen

Roy Wismeijer - Bestuurslid Communicatie

09-02-2015

Vacature- Voorzitter, a.i. Odie Struwer

Jan van der Pol - Secretaris

Paul Roosendaal - Penningmeester

Odie Struwer - Bestuurdslid Jeugd & Voorzitter Jeugd

Quirijn  Reestman- Bestuurslid zondag

Dorothée Meijer - Bestuurslid vrouwen

Paul Blok Bestuurslid Communicatie

01-01-2015

Vacature- Voorzitter

Jan van der Pol - Secretaris

Paul Roosendaal - Penningmeester

Odie Struwer - Bestuurdslid Jeugd & Voorzitter Jeugd

Quirijn  Reestman- Bestuurslid zondag

Dorothée Meijer - Bestuurslid vrouwen

Vacature - Bestuurslid zaterdag

17-11-2014

Jaap van den Akker - Voorzitter ad interim

Jan van der Pol - Secretaris

Paul Roosendaal - Penningmeester

Odie Struwer - Bestuurdslid Jeugd & Voorzitter Jeugd

Quirijn  Reestman- Bestuurslid zondag

Dorothée Meijer - Bestuurslid vrouwen

Vacature - Bestuurslid zaterdag

01-02-2014

Jaap van den Akker - Voorzitter ad interim

Jan van der Pol - Secretaris

Paul Roosendaal - Penningmeester

Odie Struwer - Bestuurdslid Jeugd & Voorzitter Jeugd

Sigi Tiedemann - Bestuurslid zondag

Dorothée Meijer - Bestuurslid vrouwen

Vacature - Bestuurslid zaterdag

11-11-2013

Jaap van den Akker - Voorzitter ad interim

Jan van der Pol - Secretaris

Paul Roosendaal - Penningmeester

Odie Struwer - Bestuurdslid Jeugd

Sigi Tiedemann - Bestuurslid zondag

Dorothée Meijer - Bestuurslid vrouwen

Vacature - Bestuurslid zaterdag

27-05-2013

Jaap van den Akker - Voorzitter ad interim

Jan van der Pol - Secretaris

Paul Roosendaal - Penningmeester

Sigi Tiedemann - Bestuurslid zondag

Vacature - Bestuurslid jeugd /Jeugdvoorzitter

Vacature - Bestuurslid zaterdag

26-11-2012

Jaap van den Akker - Voorzitter

Jan van der Pol - Secretaris

Paul Roosendaal - Penningmeester

Sigi Tiedemann - Bestuurslid zondag

Vacature - Bestuurslid jeugd /Jeugdvoorzitter

Vacature - Bestuurslid zaterdag

04-06-2012

Jaap van den Akker - Voorzitter

Jan van der Pol - Secretaris

Paul Roosendaal - Penningmeester

Hans Paul Sparenberg - Bestuurslid jeugd ad interim tot 1-11-2012

Chris Kranstauber - Bestuurslid zaterdag

Sigi Tiedemann - Bestuurslid zondag

28-11-2011 

Jaap van den Akker - Voorzitter

Jan van der Pol - Secretaris

Paul Roosendaal - Penningmeester ad interim

Hans Paul Sparenberg - Bestuurslid jeugd tot einde seizoen 2010-2011

Chris Kranstauber - Bestuurslid zaterdag

Sigi Tiedemann - Bestuurslid zondag

16-05-2011

Jaap van den Akker - Voorzitter

Jan van der Pol - Secretaris

Paul Roosendaal - Penningmeester ad interim

Hans Paul Sparenberg - Bestuurslid jeugd tot einde seizoen 2011-2012

Chris Kranstauber - Bestuurslid zaterdag

Roelof Lammers - Bestuurslid zondag

09-02-2011 

Jaap van den Akker - Voorzitter

Jan van der Pol - Secretaris

Paul Roosendaal - Penningmeester ad interim

Hans Paul Sparenberg - Bestuurslid jeugd tot einde seizoen 2010-2011

Chris Kranstauber - Bestuurslid zaterdag

Roelof Lammers - Bestuurslid zondag

01-02-2011 

Jaap van den Akker - Voorzitter

Jan van der Pol - Secretaris

Paul Roosendaal - Penningmeester

Hans Paul Sparenberg - Bestuurslid jeugd tot einde seizoen 2010-2011

Chris Kranstauber - Bestuurslid zaterdag

Roelof Lammers - Bestuurslid zondag

GeuzenMiddenmeer

01-12-2010    

Jaap van den Akker - Voorzitter

Jan van der Pol - Secretaris

Rijmie de Leeuw - Penningmeester

Hans Paul Sparenberg - Bestuurslid jeugd tot einde seizoen 2010-2011

Chris Kranstauber - Bestuurslid zaterdag

Roelof Lammers - Bestuurslid zondag

GeuzenMiddenmeer

19-05-2010    

Jaap van den Akker - Voorzitter

Jan van der Pol - Secretaris

Rijmie de Leeuw - Penningmeester

Hans Paul Sparenberg - Bestuurslid jeugd tot einde seizoen 2010-2011

Chris Kranstauber - Bestuurslid zaterdag

Vacature - Bestuurslid zondag

11-11-2009

Vacature - Voorzitter

Jan van der Pol - Secretaris

Rijmie de Leeuw - Penningmeester

Jaap van den Akker – Bestuurslid / Voorzitter Jeugdafdeling

Chris Kranstauber - Bestuurslid zaterdag

13-05-2009    

Herman Boeker – Aftredend Bestuurslid zaterdag

Chris Kranstauber - Bestuurslid zaterdag a.i.

07-01-2009

Herman Boeker - Bestuurslid zaterdag a.i.

17-12-2008

Vacature - Voorzitter

Jan van der Pol - Secretaris

Rijmie de Leeuw - Penningmeester

Jaap van den Akker - Bestuurslid jeugd

Martijn Uijlenhoed - Bestuurslid zaterdag <afgetreden

Vacature - Bestuurslid zondag

14-05-2008

Allan Blom - Aftredend bestuurslid

Vacature - Voorzitter

Jan van der Pol - Secretaris

Rijmie de Leeuw - Penningmeester

Jaap van den Akker - Bestuurslid jeugd

Martijn Uijlenhoed - Bestuurslid zaterdag

Vacature - Bestuurslid zondag

14-01-2008

Vacature – Voorzitter

Jan van der Pol - Secretaris

Rijmie de Leeuw - Penningmeester

Jaap van den Akker - Bestuurslid jeugd

Martijn Uijlenhoed - Bestuurslid zaterdag

Allan Blom - Bestuurslid zondag i.p.v. voorzitter

30-05-2007

Jaap van den Akker - gekozen i.p.v. Peter Flantua als Manager Jeugd

24-01-2007

Allan Blom - Voorzitter / Manager Zondag

Jan van der Pol - Manager Secretarieel

Rijmie de Leeuw - Manager Financiën

Peter Flantua - Manager Jeugd

Gerard Engelsma - Manager Accommodatie tot 15-11-2007 18-10-2006
Herman Boeker treedt terug als Voorzitter / Manager Zaterdag
19-12-2005
Herman Boeker - Voorzitter / Manager Zaterdag
Jan van der Pol - Manager Secretarieel
Rene Wijnhoven - Manager Financiën
Peter Flantua - Manager Jeugd
Allan Blom - Manager Zondag
Gerard Engelsma - Manager Accommodatie
11-07-2005
Gerard Engelsma  - Manager Accommodatie
20-12-2004
Goos van Putten - Voorzitter / Manager Algemene Zaken
Jan van der Pol  - Secretaris / Manager Secretarieel
Rene Wijnhoven - Penningmeester / Manager Financiën
Peter Flantua - Manager Jeugd
Herman Boeker - Manager Zaterdag
Allan Blom - Manager Zondag
27-10-2003
Goos van Putten - Voorzitter
Jan van der Pol - Secretaris
Rene Wijnhoven - Penningmeester
09-12-2002
Goos van Putten - Voorzitter
Jan van der Pol - Secretaris
Rene Wijnhoven - Penningmeester
18-10-2001
Goos van Putten - Voorzitter
Jan van der Pol - Secretaris
Rene Wijnhoven - Penningmeester
13-12-2000
Goos van Putten - Voorzitter
Jan van der Pol - Secretaris
Ton Pel - Penningmeester
18-10-1999
Goos van Putten - Voorzitter
Jan van der Pol  - Secretaris
Ton Pel - Penningmeester
17-12-1998
Goos van Putten - Voorzitter
Jan van der Pol - Secretaris
Allan Blom - Penningmeester
1-7-1998
Allan Blom - Waarnemend voorzitter
10-11-1997
Wouter Bouw - Voorzitter
Jan van der Pol - Secretaris
Edgar Garritzen - Penningmeester
1 juli 1997
Fusie c.s.v. De Geuzen en a.s.v. Middenmeer
Het 1e Bestuur bestond uit:
Wouter Bouw - Voorzitter
Jan van der Pol - Secretaris
Edgar Garritzen - Penningmeester

----------------------------------------------------------------------
c.s.v. De Geuzen

28-10-1996
Wouter Bouw - Voorzitter
Jan van der Pol - Secretaris
Koos Bakker - Penningmeester
16-11-1995
Wouter Bouw - Voorzitter
Jan van der Pol - Secretaris
Koos Bakker - Penningmeester
4-11-1995 tot 8-1-1996
waarnemend voorzitter Peter van Leeuwen
17-11-1994
Wouter Bouw - Voorzitter
Jan van der Pol  - Secretaris
Koos Bakker - Penningmeester
29-11-1993
Koos van der Wolf  - Voorzitter / Penningmeester
Jan van der Pol  - Secretaris
Vacature - Penningmeester
10-11-1992
Koos van der Wolf  - Voorzitter
Jan van der Pol - Secretaris
14-10-1991
Koos van der Wolf - Voorzitter
Jan van der Pol - Secretaris
Ger van Hasselt - Penningmeester
04-02-1991
Ger van Hasselt - Penningmeester
17-12-1990
Koos van der Wolf - Voorzitter / Penningmeester
Jan van der Pol - Secretaris
Vacature Penningmeester tot 04-02-1991

Ron Hendriks - Jeugdvoorzitter (tot 1-6-1991)
27-11-1989
Koos van der Wolf - Voorzitter
Jan van der Pol - Secretaris       
Koos Bakker - Penningmeester
16-09-1989
Wim Klanke treedt af als coördinator van de senioren
24-10-1988
Koos van der Wolf - Voorzitter
Jan van der Pol  - Secretaris
Koos Bakker - Penningmeester
12-10-1987
Peter van Leeuwen - Voorzitter
Jan van der Pol - Secretaris
Koos Bakker - Penningmeester
Wim Klanke - coördinator Senioren, opvolger van Wim Willemsen
03-11-1986
Koos Bakker volgt Wim Klanke op als Penningmeester
06-10-1986
Peter van Leeuwen - Voorzitter
Jan van der Pol  - Secretaris
Wim Klanke - Penningmeester
02-03-1986
Herman Boeker coördinator Jeugd als opvolger van Wouter Bouw
14-10-1985
Peter van Leeuwen - Voorzitter
Jan van der Pol - Secretaris
Wim Klanke - Penningmeester

Juni 1985

Wouter Bouw coördinator Jeugd als opvolger van Rinus de Kock
05-09-1984
Peter van Leeuwen - Voorzitter
Jan van der Pol  - Secretaris
Wim Klanke - Penningmeester
Zomer 1984
Voorzitter Anton Schaap op 54 jarige leeftijd overleden
Maart 1984
Rinus de Kock  coördinator Jeugd als opvolger van Herman Boeker
26-09-1983
Anton Schaap - Voorzitter
Jan van der Pol - Secretaris
Peter van Leeuwen - Penningmeester
Oktober 1982
Herman Boeker coördinator Jeugd als opvolger van Kees Zijp
27-09-1982  
Anton Schaap - Voorzitter
Jan van der Pol - Secretaris
Peter van Leeuwen - Penningmeester
Koos van der Wolf afgetreden als coördinator Jeugd en opgevolgd door Kees Zijp

Ton Pel - Jeugdvoorzitter
05-10-1981
Anton Schaap - Voorzitter
Jan van der Pol - Secretaris
Peter van Leeuwen - Penningmeester
25-09-1980
Anton Schaap - Voorzitter
Jan van der Pol - Secretaris
Peter van Leeuwen - Penningmeester
25-09-1980
Koos van der Wolf coördinator Jeugd als opvolger van Herman Gast (Herman was waarnemer van Jan Bouma)
01-10-1979
Anton Schaap - Voorzitter
Jan van der Pol  - Secretaris
Peter van Leeuwen -  Penningmeester

Kees Zijp - Jeugdvoorzitter
25-09-1978
Anton Schaap - Voorzitter
Jan van der Pol - Secretaris
Hans Reijmers  - Penningmeester
12-09-1977
Anton Schaap - Voorzitter
Jan van der Pol  - Secretaris
Koos van der Wolf - Penningmeester
31-01-1977 t/m 11-09-1977
Koos van der Wolf waarnemend voorzitter én penningmeester wegens plotseling aftreden van Jaap Mooring

1975      
Jaap Mooring - Voorzitter
Jan van der Pol  - Secretaris
Koos van der Wolf - Penningmeester
1970
Koos van der Wolf - Penningmeester