ThuisClubHistorieCompetitieJeugdSeniorenSponsoringLidmaatschap

GeuzenMiddenmeer Jongens onder 19 - 1

Onder 19 competitie Zondag 3e klasse 18
datum
wedstrijd
uitslag
video
foto
verslag
23 apr
Waterwijk JO19-3
-
GeuzenM'meer JO19-1
9-3
x 0
x 0
x 0
23 apr
TABA JO19-2
-
Wherevogels De JO19-2
-
x 0
x 0
x 0
09 apr
RODA 23 JO19-3
-
GeuzenM'meer JO19-1
6-2
x 0
x 0
x 0
09 apr
SDZ JO19-2
-
Waterwijk JO19-3
7-2
x 0
x 0
x 0
09 apr
Swift JO19-3
-
Purmerend JO19-3
6-3
x 0
x 0
x 0
09 apr
TABA JO19-2
-
Volendam (rkav) JO19-3
5-5
x 0
x 0
x 0
02 apr
Purmerend JO19-3
-
RODA 23 JO19-3
1-8
x 0
x 0
x 0
02 apr
Volendam (rkav) JO19-3
-
Wherevogels De JO19-2
5-2
x 0
x 0
x 0
02 apr
GeuzenM'meer JO19-1
-
SDZ JO19-2
2-7
x 0
x 0
x 0
02 apr
OFC JO19-2
-
TABA JO19-2
2-4
x 0
x 0
x 0
26 mrt
RODA 23 JO19-3
-
Wherevogels De JO19-2
4-0
x 0
x 0
x 0
26 mrt
OFC JO19-2
-
Waterwijk JO19-3
-
x 0
x 0
x 0
26 mrt
TABA JO19-2
-
GeuzenM'meer JO19-1
2-10
x 0
x 0
x 0
19 mrt
Waterwijk JO19-3
-
TABA JO19-2
3-2
x 0
x 0
x 0
19 mrt
Purmerend JO19-3
-
OFC JO19-2
5-3
x 0
x 0
x 0
19 mrt
Volendam (rkav) JO19-3
-
SDZ JO19-2
2-8
x 0
x 0
x 0
19 mrt
Wherevogels De JO19-2
-
Swift JO19-3
5-10
x 0
x 0
x 0
* De gepubliceerde uitslagen en standen zijn tot 5 volledige werkdagen na de respectievelijke speeldag onder voorbehoud.
#
Team
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1
SDZ JO19-2
15
14
1
0
43
98
26
0
2
RODA 23 JO19-3
14
12
1
1
37
58
13
0
3
Swift JO19-3
14
9
1
4
28
74
51
0
4
Waterwijk JO19-3
13
6
2
5
20
43
43
0
5
OFC JO19-2
15
5
1
9
16
35
64
0
6
Volendam (rkav) JO19-3
13
4
3
6
15
43
53
0
7
Wherevogels De JO19-2
15
4
3
8
15
49
69
0
8
Purmerend JO19-3
15
3
5
7
14
35
60
0
9
TABA JO19-2
15
2
2
11
8
38
65
0
10
GeuzenM'meer JO19-1
13
2
1
10
7
33
62
0
G = gespeeld | W = gewonnen | GL = gelijk | V = verloren | P = punten | DPV = doelpnt voor | DPT = doelpnt tegen | PM = pnt in mindering
* De gepubliceerde uitslagen en standen zijn tot 5 volledige werkdagen na de respectievelijke speeldag onder voorbehoud.
datum/tijd
wedstrijd
type
accommodatie
details
30 apr, 12:00
OFC JO19-2
-
Swift JO19-3
co
Sportpark OFC
30 apr, 12:45
Volendam (rkav) JO19-3
-
RODA 23 JO19-3
co
Sportpark Volendam
30 apr, 14:30
Waterwijk JO19-3
-
Wherevogels De JO19-2
co
Sportpark Rie Mastenbroek
30 apr, 14:30
Purmerend JO19-3
-
SDZ JO19-2
co
Sportpark Weidevenne


bron: voetbal.nl 2017-Apr-27, 7:01:22

Fa. J. Buitenhuis & Zn.
Elsa’s Café
Primera
Sleutelcentrum
Ton Hagedoorn