ThuisClubHistorieCompetitieJeugdSeniorenSponsoringLidmaatschap

GeuzenMiddenmeer Heren 4 Zaterdag

Mannen Zaterdag reserve 5e klasse 10
datum
wedstrijd
uitslag
video
foto
verslag
22 apr
TABA 4
-
Geinburgia 2
3-1
x 0
x 0
x 0
22 apr
WV-HEDW 21
-
Fortius 5
1-4
x 0
x 0
x 0
22 apr
Meer de 11
-
Wartburgia 6
2-6
x 0
x 0
x 0
22 apr
Muiderberg 4
-
Zeeburgia 5
1-4
x 0
x 0
x 0
22 apr
GeuzenM'meer 4
-
Tos Actief 6
0-5
x 0
x 0
x 0
22 apr
RAP 13
-
Overamstel 9
1-1
x 0
x 0
x 0
22 apr
JOS/W'graafsmeer 11
-
Swift 13
1-8
x 0
x 0
x 0
11 apr
Zeeburgia 5
-
JOS/W'graafsmeer 11
6-2
x 0
x 0
x 0
08 apr
Swift 13
-
TABA 4
4-4
x 0
x 0
x 0
08 apr
JOS/W'graafsmeer 11
-
RAP 13
1-2
x 0
x 0
x 0
08 apr
Geinburgia 2
-
WV-HEDW 21
1-2
x 0
x 0
x 0
08 apr
Tos Actief 6
-
Fortius 5
2-3
x 0
x 0
x 0
08 apr
GeuzenM'meer 4
-
Overamstel 9
5-1
x 0
x 0
x 0
08 apr
Muiderberg 4
-
Meer de 11
6-2
x 0
x 0
x 0
08 apr
Wartburgia 6
-
Zeeburgia 5
7-0
x 0
x 0
x 0
* De gepubliceerde uitslagen en standen zijn tot 5 volledige werkdagen na de respectievelijke speeldag onder voorbehoud.
#
Team
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1
Fortius 5
23
20
3
0
63
100
31
0
2
Wartburgia 6
20
17
1
2
52
98
32
0
3
Swift 13
23
15
2
6
47
96
50
0
4
Zeeburgia 5
23
13
4
6
43
61
42
0
5
Muiderberg 4
23
12
6
5
42
72
60
0
6
TABA 4
23
10
3
10
33
73
75
0
7
Tos Actief 6
22
10
2
10
32
40
44
0
8
WV-HEDW 21
22
9
2
11
29
39
45
0
9
RAP 13
22
7
5
10
26
57
61
0
10
Overamstel 9
22
7
3
12
24
37
56
0
11
Geinburgia 2
23
6
4
13
22
50
56
0
12
Meer de 11
23
6
3
14
21
39
84
0
13
JOS/W'graafsmeer 11
23
3
2
18
11
48
102
0
14
GeuzenM'meer 4
22
2
0
20
6
37
109
0
G = gespeeld | W = gewonnen | GL = gelijk | V = verloren | P = punten | DPV = doelpnt voor | DPT = doelpnt tegen | PM = pnt in mindering
* De gepubliceerde uitslagen en standen zijn tot 5 volledige werkdagen na de respectievelijke speeldag onder voorbehoud.
datum/tijd
wedstrijd
type
accommodatie
details
29 apr, 11:00
Wartburgia 6
-
TABA 4
co
Sportpark Drieburg
29 apr, 12:30
Tos Actief 6
-
RAP 13
co
Sportpark Middenmeer
29 apr, 14:00
Geinburgia 2
-
Muiderberg 4
co
Sportpark Bob de Vries - G'nburgia
29 apr, 14:30
Fortius 5
-
GeuzenM'meer 4
co
Sportpark Middenmeer
29 apr, 15:00
Zeeburgia 5
-
WV-HEDW 21
co
Sportpark Middenmeer
29 apr, 16:15
Overamstel 9
-
Swift 13
co
Sportpark Middenmeer


bron: voetbal.nl 2017-Apr-27, 7:00:30