ThuisClubHistorieCompetitieJeugdSeniorenSponsoringLidmaatschap

GeuzenMiddenmeer Veteranen 1 35+

Veteranen 35+ Zaterdag 1e klasse 08
datum
wedstrijd
uitslag
video
foto
verslag
22 apr
TABA 35+1
-
Portugal Adam FC 35+2
0-0
x 0
x 0
x 0
22 apr
JOS/W'graafsmeer 35+1
-
Badhoevedorp 35+2
15-2
x 0
x 0
x 0
22 apr
Wartburgia 35+1
-
Arsenal ASV 35+2
3-1
x 0
x 0
x 0
22 apr
DCG 35+1
-
AGB 35+2
7-2
x 0
x 0
x 0
22 apr
Dijk De 35+2
-
OFC 35+1
4-4
x 0
x 0
x 0
22 apr
Swift 35+1
-
RCZ 35+2
3-7
x 0
x 0
x 0
08 apr
Dijk De 35+2
-
TABA 35+1
6-1
x 0
x 0
x 0
08 apr
JOS/W'graafsmeer 35+1
-
AGB 35+2
8-0
x 0
x 0
x 0
08 apr
Wartburgia 35+1
-
Swift 35+1
2-6
x 0
x 0
x 0
08 apr
Badhoevedorp 35+2
-
GeuzenM'meer 35+1
4-4
x 0
x 0
x 0
08 apr
DCG 35+1
-
OFC 35+1
3-4
x 0
x 0
x 0
08 apr
Portugal Adam FC 35+2
-
Meteoor 35+2
2-3
x 0
x 0
x 0
08 apr
RCZ 35+2
-
Arsenal ASV 35+2
1-7
x 0
x 0
x 0
* De gepubliceerde uitslagen en standen zijn tot 5 volledige werkdagen na de respectievelijke speeldag onder voorbehoud.
#
Team
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1
OFC 35+1
20
19
1
0
58
116
25
0
2
JOS/W'graafsmeer 35+1
23
19
0
4
57
117
42
0
3
Dijk De 35+2
23
15
5
3
50
119
57
0
4
Meteoor 35+2
21
15
2
4
47
99
60
0
5
DCG 35+1
23
14
2
7
44
90
65
0
6
GeuzenM'meer 35+1
21
11
2
8
35
65
57
0
7
Arsenal ASV 35+2
20
9
1
10
28
65
55
0
8
AGB 35+2
22
8
1
13
25
46
82
0
9
TABA 35+1
22
7
2
13
23
44
82
0
10
Portugal Adam FC 35+2
22
6
3
13
21
62
87
0
11
Wartburgia 35+1
21
5
2
14
17
68
104
0
12
RCZ 35+2
22
4
2
16
14
52
93
0
13
Swift 35+1
22
3
3
16
12
44
112
0
14
Badhoevedorp 35+2
22
3
2
17
11
57
123
0
G = gespeeld | W = gewonnen | GL = gelijk | V = verloren | P = punten | DPV = doelpnt voor | DPT = doelpnt tegen | PM = pnt in mindering
* De gepubliceerde uitslagen en standen zijn tot 5 volledige werkdagen na de respectievelijke speeldag onder voorbehoud.
datum/tijd
wedstrijd
type
accommodatie
details
29 apr, 12:15
Arsenal ASV 35+2
-
Meteoor 35+2
co
Sportpark De Schinkel- asv Arsenal
29 apr, 13:00
Portugal Adam FC 35+2
-
Wartburgia 35+1
co
Sportpark Sloten
29 apr, 14:00
RCZ 35+2
-
TABA 35+1
co
Sportpark Jagersveld
29 apr, 14:30
OFC 35+1
-
Swift 35+1
co
Sportpark OFC
29 apr, 14:30
AGB 35+2
-
Dijk De 35+2
co
Sportpark Ookmeer
29 apr, 14:30
Badhoevedorp 35+2
-
DCG 35+1
co
Sportpark Schuilhoeve
29 apr, 15:00
GeuzenM'meer 35+1
-
JOS/W'graafsmeer 35+1
co
Sportpark Voorland


bron: voetbal.nl 2017-Apr-27, 7:00:38