ThuisClubHistorieCompetitieJeugdSeniorenSponsoringLidmaatschap

GeuzenMiddenmeer Heren 5 Zondag

Mannen Zondag reserve 6e klasse 08
datum
wedstrijd
uitslag
video
foto
verslag
23 apr
HSV'69 2
-
Pancratius 9
4-3
x 0
x 0
x 0
23 apr
Parkstad sv 4
-
Arsenal ASV 8
4-1
x 0
x 0
x 0
23 apr
GeuzenM'meer 5
-
Weesp FC 4
3-2
x 0
x 0
x 0
23 apr
WV-HEDW 8
-
NFC 3
2-0
x 0
x 0
x 0
23 apr
FIT 6
-
KDO 3
1-6
x 0
x 0
x 0
23 apr
Hillegom sv 7
-
FC Amsterdamse Bos 4
8-3
x 0
x 0
x 0
23 apr
Hoofddorp s.v. 10
-
Nautilus 4
5-3
x 0
x 0
x 0
12 apr
KDO 3
-
Weesp FC 4
4-1
x 0
x 0
x 0
09 apr
NFC 3
-
Weesp FC 4
5-3
x 0
x 0
x 0
09 apr
Parkstad sv 4
-
FIT 6
7-3
x 0
x 0
x 0
09 apr
KDO 3
-
Arsenal ASV 8
3-0
x 0
x 0
x 0
09 apr
WV-HEDW 8
-
FC Amsterdamse Bos 4
3-6
x 0
x 0
x 0
09 apr
Hillegom sv 7
-
Nautilus 4
1-1
x 0
x 0
x 0
09 apr
Hoofddorp s.v. 10
-
HSV'69 2
4-0
x 0
x 0
x 0
09 apr
Pancratius 9
-
GeuzenM'meer 5
1-2
x 0
x 0
x 0
* De gepubliceerde uitslagen en standen zijn tot 5 volledige werkdagen na de respectievelijke speeldag onder voorbehoud.
#
Team
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1
Hillegom sv 7
23
18
2
3
56
89
43
0
2
KDO 3
23
18
1
4
55
80
31
0
3
Hoofddorp s.v. 10
21
10
4
7
34
53
56
0
4
Nautilus 4
21
9
5
7
32
50
47
0
5
NFC 3
21
8
7
6
31
62
45
0
6
Parkstad sv 4
18
9
2
7
29
55
47
0
7
FIT 6
21
8
4
9
28
57
57
0
8
HSV'69 2
21
8
2
11
26
68
66
0
9
GeuzenM'meer 5
22
7
5
10
26
57
63
0
10
WV-HEDW 8
22
7
4
11
25
54
75
0
11
FC Amsterdamse Bos 4
20
7
2
11
23
60
70
0
12
Pancratius 9
22
6
4
12
22
56
66
0
13
Weesp FC 4
21
5
4
12
19
44
61
0
14
Arsenal ASV 8
22
5
2
15
17
28
86
0
G = gespeeld | W = gewonnen | GL = gelijk | V = verloren | P = punten | DPV = doelpnt voor | DPT = doelpnt tegen | PM = pnt in mindering
* De gepubliceerde uitslagen en standen zijn tot 5 volledige werkdagen na de respectievelijke speeldag onder voorbehoud.
datum/tijd
wedstrijd
type
accommodatie
details
30 apr, 11:00
Pancratius 9
-
Parkstad sv 4
co
Sportpark Schuilhoeve
30 apr, 11:30
KDO 3
-
HSV'69 2
co
Sportpark KDO
30 apr, 11:30
Weesp FC 4
-
WV-HEDW 8
co
Sportpark Papelaan
30 apr, 14:00
FC Amsterdamse Bos 4
-
Hoofddorp s.v. 10
co
Sportpark Amsterdamse Bos
30 apr, 14:00
Nautilus 4
-
FIT 6
co
Sportpark Sportlaan-Oost
30 apr, 14:00
NFC 3
-
Hillegom sv 7
co
Sportpark Sportlaan West
30 apr, 14:30
Arsenal ASV 8
-
GeuzenM'meer 5
co
Sportpark De Schinkel- asv Arsenal


bron: voetbal.nl 2017-Apr-27, 7:00:54